GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Статті -> ЕКОЛОГІЯ -> Аварія на ЧАЕС. Як ц...

26 квітня 1986 року опів на другу ночі на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС в результаті серії вибухів був зруйнований реактор. Кількість радіоактивних речовин, що потрапили у повітряття, експери кваліфікують, як рівнозначні вибухам 5-ти сотень атомних бомб, скинутих в 1945 році на Хіросіму.

Радіоактивна хмара, що утворилася унаслідок аварії, пройшла над європейською частиною колишнього СРСР- Україною, Білорусією та Росією і зачепила Східну Європу, Скандинавію, Великобританію і навіть частину США. радянська влада два тижні замовчувала масштаби аварії. Населення попередили про небезпеку зараження, але запізно. Перше Лише за офіційними даними, унаслідок аварії на ЧАЕС пострадало понад 5 мільйонів, з яких половина українці. Понад півмільйона брали участь у ліквідації аварії, з яких 200 тисяч отримали велики дози опримінення. За інформацією СБУ, до 1991 року Чорнобиль коштував життям 12 тисячам громадян СРСР, в основному - військовослужбовцям, які працювали на місті вибуху.

5 телеканал

За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья