GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Статті -> ЗДОРОВ’Я -> Шлях до розкріпаченн...
ХВОРОБУ СТВОРИЛИ САМЕ ВИ.ТОМУ ВІЗЬМІТЬ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Штрих до образу раба. В його душі немає любові. Ні до оточуючих його людей, ні до себе самого. Саме тому раб не може бути здоровим. Отож до свободи веде багато шляхів, але всі вони можуть виявитися несправжніми, аж доки в людині не прокинеться благодатне почуття любові… до себе. Більшості колишніх радянських людей надзвичайно складно сприймати таку філософію. Нас від народження вчили «раньше думать о Родине, а потом о себе». Виявляється, шлях до розкріпачення власної душі може початися тільки тоді, коли людина навчилася поважати себе.

Синельников стверджує: тільки накопичивши Любов до самого себе, людина може любити тих, хто поряд: своїх дітей, друзів, усіх, хто її оточує.

Один зі способів такої психотерапії — перестати засуджувати себе за вчинки, стосунки, негативні емоції, які вже трапилися. Замість самоїдства й самокопання людина має дякувати своїй долі за ситуації, які раніше вважала негативними, бо саме вони дають свідомості безцінні уроки. Щодо цього одразу виникає запитання: чи справді, чим більше помилок людина здійснює, тим вона мудріша? Щодо цього Синельников зауважує, що Всевишньому видно, скільки випробувань людині послати, аби вона навчилася жити в гармонії з собою, тобто мати чисті помисли. Власне, лише таким шляхом можна дійти до єднання з Божественним началом, яке є всередині кожного з нас, а відтак — відчути себе гармонійним і щасливим.

Наші далекі предки арії володіли мистецтвом жити з чистими помислами. Для них священними були ключові поняття світобачення: Ява, Нава, Слава, Права. Ява означала світ, який можна побачити, тобто матеріальний. Сюди також належали ідеї, думки, наміри, які на рівні образів також були проявленими. Нава — світ не проявлений. Слава означає любов до Бога, прославлення всіх Божественних сил, закладених у все, ним створене, в тому числі, і в людину. Права — за уявленнями предків, був світ богів. Саме виявляючи в ситуаціях вибору чистоту помислів, людина засвідчувала пошану своїм богам.
Зрозуміло, що більшість хронічних хвороб, якими страждають сучасні люди — то вияв непошани Богам, надто ж своїм, українським, тому зі здоров’ям у нашого народу такі само складнощі, як і з політикою. Чи ж можна цьому зарадити?

Лікар Синельников на конкретних прикладах демонструє, що можна. Проблеми зі здоров’ям, які накопичує людина, на свідомому рівні уже не вирішуються, тому, як кажуть, треба копати куди глибше, до пластів підсвідомості психіки. В основі цього підходу — вміння спілкуватися зі своїм внутрішнім «я».

З усього розмаїття проблем, які маєте, для початку треба взяти одну, не дуже складну, хоча це не дуже вже й принципово. Коли людина навчається з допомогою цієї проблеми спілкуватися зі своєю підсвідомістю, так само успішно вона зможе розібратися і з рештою інших своїх проблем.

Для прикладу беруть яку-небудь хворобу. Краще сформулювати скарги звичайною людською мовою, а не латинським діагнозом. Наприклад, лікарі пишуть, що у вас хронічний деформуючий артрозоартрит колінних і голеностопних суглобів з порушенням їхніх функцій. Ті слова для вас - абстракція, а в даному разі прості ознаки хвороби підійдуть більше: болі при вставанні, ході, намаганні нагнутися. Періодично суглоби набрякають.

Як же подолати ту хворобу? Синельников каже, що найперше людина мусить визнати, що хвороба не покарання Боже, не чиєсь зурочення – хворобу створила вона сама. Після цього йде подальший діалог з власною підсвідомістю. Багато пацієнтів, почувши таке від лікаря, дивуються: хвороба мучила роками, а то й десятиліттями, то як же можна в короткий термін її позбутися? У відповідь на ці скептичні зауваги Синельников пропонує візуалізувати ту частину підсвідомості, яка створила проблему. Зазвичай люди знаходять в пластах своєї психіки різноманітні енергетичні утворення, схожі, наприклад, на кулю з голками, кубик, величезний камінь-валун тощо. Одна молода жінка, у якої катастрофічно падає зір, сказала, що побачила в глибинах підсвідомості лицаря з опущеним забралом. «Чому саме цей образ?» – перепитав її лікар. Вона відповіла: «В навколишньому світі багато зла, а тому від нього потрібно захищатися. Дуже не хочеться бачити несправедливість навколо себе».

Наступним кроком позбавлення від хвороби має стати згода підсвідомості спілкуватися з особистістю щодо суті цієї проблеми на свідомому рівні. Саме таке питання й варто перед собою поставити. Часто у відповідь на нього люди бачать сонячне проміння, світлу небесну гладінь. Коли ж підсвідомість ще неготова, у відповідь на питання можна отримати образ захмареного неба, дощу тощо. Як кажуть, скільки людей, стільки й варіантів.

МАГІЯ ЗЦІЛЕННЯ

Знайшовши довірливу ноту у спілкуванні зі свою підсвідомістю, можна далі ставити все складніші й складніші запитання. У даному випадку дуже важливо відповісти на ось це: чим саме була створена та чи та хвороба? Один чоловік, якому лікар запропонував самостійно відповісти на це запитання, вигукнув: «Тепер я зрозумів, чому у моєї дружини розвинулася амнезія — я ж дуже не хотів, аби вона цікавилася моїми справами на роботі, а більш за все не хотів, аби вона знала подробиці мого життя в попередньому шлюбі».
Наступним питанням, яке лікар відносить до розряду магічних, є ось це: а для чого потрібна та чи та проблема? Зазвичай спілкування з підсвідомістю відбувається у формі діалогу, коли за одним запитанням хочеться задати підсвідомості наступне і т.д.
Одна жінка на семінарі сказала лікареві: «Не розумію, що може бути доброго у тому, що у мене почав псуватися зір». Відповідь була такою: «З допомогою проблеми із зором людина має шанс випрацювати дуже важливу рису: сприймати події життя такими, які вони є. Лише в такий спосіб можна стати гармонійною людиною».
Далі — важливе запитання до підсвідомості звучить приблизно так: «Яким же чином вирішити проблемну ситуацію?» Синельников пропонує попросити свою підсвідомість створити декілька нових форм поведінки. Одним з варіантів може бути, наприклад, відповідь — займатися улюбленою справою. Отже, зрозуміло: людина захворіла саме тому, що не бажала реалізовувати закладених в неї талантів. Тому й отримала таку відповідь.

На цьому етапі спілкування зі своєю підсвідомістю, як не дивно, багато жінок отримують підказку полюбити в собі жіночу натуру. Таким чином, як підтверджує лікар, багато хвороб, особливо, тих, що стосуються статевої сфери, досить легко виліковуються. Так само і з чоловічими проблемами.
До речі, людство ніколи ще не мало такої сумної статистики щодо цих хвороб.

Саме тому детальніше зупинимося на цих проблемах. Одна з пацієнток Синельникова, почувши, що її проблеми пов’язані із запереченням жіночої суті, сказала: «Я тепер знаю, що треба робити. Найперше, зміню гардероб. Нехай в ньому буде якомога менше штанів, спортивних курток. Куплю сукні, спідниці, біжутерію. Потім займуся своїм тілом — піду в басейн і на аеробіку…»

…Теперішній час характерний тим, що жінки несвідомо не бажають бути жінками. Деякі так і кажуть: чоловіком бути простіше. При цьому представниці прекрасної статі забувають, що будь-яка думка може матеріалізуватися, а, отже, на рівні підсвідомості у жінки починає формуватися внутрішній чоловік.

ЖІНКА В ШТАНЯХ — НОНСЕНС

Це почалося дуже давно. Можливо, з часів князівських. Характерний приклад — Настася Микулична, – та, яка у власній кишені могла провезти Альошу Поповича разом з його конем. Далі були російські жінки, що на скаку зупиняли коня, входили в палаючу хату… Лікар Синельников зауважує, що ця нездорова тенденція могла скластися у відповідь на насильницьку християнізацію Русі, коли було знищено дві третини населення. Жінки, залишившись без чоловіків, змушені були виконувати не властиві їм від природи ролі. Як відомо, нічого даремно не минає. Внутрішній гіпертрофований чоловік, зазначає лікар, примушує людину забути про свою жіночу природу. Саме тому, щоб звернути на це увагу, підсвідомість жінки і створює гінекологічні проблеми, вона наче констатує: «Ти не гармонійна, не цілісна. Твоя внутрішня жінка перебуває в печальному вигляді, її задушив твій внутрішній «офіцер спецназу». А тому нехай буде у тебе хвороба до тих пір, поки ти не навчишся любити в собі свою жіночу сутність».
Так само і з чоловіками. Якщо у їхній поведінці переважає внутрішня жінка, то вони беруть на себе функції матері: постійно про когось піклуються, вони сентиментальні, ласкаві. Натомість здають свої чоловічі позиції — захисника, хороброго воїна, зрештою, мисливця, який вміє добувати не лише звірину, а й хліб, наукові істини.
Коли лікар чоловікам, які мають проблеми сечостатевої сфери, зауважує про неприйняття жінок, вони зазвичай не приймають цього, кажуть: «Що ви, лікарю! Я дуже люблю жінок! Їх стільки у мене було…» Лікар стоїть на своєму: мати багато жінок — це елементарне задоволення своєї хтивості. Любити ж свою половинку — то зовсім інше почуття…

http://ukrg...lus.org.ua/
Тетяна ОЛІЙНИК

За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья