GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Статті -> ЗДОРОВ’Я -> Не бійтеся старості:...
Замість того аби казати: «Я старий», ви мали б з радістю промовити: «В мені зростає мудрість божественного життя».

Тому не дозволяйте роботодавцям, які в питаннях старості нічого не розуміють, а також статистиці переконати вас у тому, що старіння рівносильне розумовому й тілесному руйнуванню. Відкиньте це хибне твердження! Натомість прагніть до істинного самопізанння й широкого бачення, в якому ви будете такими, як маєте бути: щасливими, сяючими, наповненими радістю й силою.

ЖИВИЙ РОЗУМ У 95 РОКІВ
Мій батько в шістдесят п’ять років почав вивчати французьку мову, а в сімдесят років став визнаним авторитетом в цій галузі. Коли йому минуло сімдесят, він почав вивчати кельтську мову й став відомим викладачем цієї мови. Він допомагав навчатися моїй сестрі і помер у віці дев’яноста дев’яти років. В день його смерті він мав такий само світлий розум, як і в двадцять років. З віком його почерк ставав красивішим, а розум — все більш ясним.
На прикладі свого батька я зрозумів: людині стільки років, на скільки вона думає й відчуває.

ЛІТНІ СПІВГРОМАДЯНИ — ЦЕ ПРЕСТИЖНО ДЛЯ КРАЇНИ
Справжня радість розповідати про досягнення стариків. Знаменита німецько-американська співачка Ерностина Шуман-Хайну досягла вершини артистичної кар’єри уже будучи бабусею.
Сократ уже у віці сімдесяти років навчився грати на багатьох музичних інструментах і досконало оволодів цим мистецтвом. Мікеланджело створив свої найвизначніші полотна у віці вісімдесяти років. В цьому ж віці Гете закінчив свого «Фауста», а Ранке в дев’яносто один рік «Світову історію».
Ньютон ще у вісімдесят п’ять років займався невтомною науковою діяльністю.
Всі ці приклади доводять, яке справді місце мають займати в суспільстві літні люди. Отож якщо ви вже на пенсії, все одно є час пробудити в собі інтерес до життя і здійснити те, про що ви завжди мріяли.

За книжкою Джозефа Мерфі «Сила вашої підсвідомості»
Взято з: ttp://ukrg...lus.org.ua/

За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья