GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Статті -> ЗДОРОВ’Я -> Харчові добавки впли...

Деякі харчові барвники й інші добавки можуть погіршувати гіперактивну поведінку у дітей віком від 3 до 9 років, стверджують британські вчені.

У дослідженні брали участь більше 300 дітей, які показали значні розходження зі своєю нормальною поведінкою після того, як вони вживали фруктові напої, збагачені барвниками й консервантами. Керував дослідженням професор Джим Стівенсон (Professor Jіm Stevenson) з Університету Саусхемптона.

Дане дослідження показує, що негативний вплив простежується не тільки на дітях із крайньою гіперактивністю, але й на дітях з нормальною поведінкою, приводячи до гіперактивної поведінки, повідомляє агентство Reuters.

Джерело: http://osvita.org.ua


За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья