GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Новини -> Екологічні новини
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]
Фестиваль «Сонячна Толока»

З 24-годо 25-го вересняна зеленій та береговій смугах мальовничої затоки Чорторий(Десенка) кияни та гості нашого міста мають змогу стати активними учасниками Фестивалю «Сонячна Толока», що присвячений проводам Літа. Саме тут протягом останніх місяців, завдяки зусиллям і наполегливій праці небайдужих киян, створювався і, нарешті, відкрився багатоцільовий майданчик для дорослих та дітей...


У центрі Львова встановили нову станцію для зарядки електрокарів

У серпні ТЦ «Роксолана» разом з компанією «Автоентерпрайз» встановили електрозарядну станцію для електромобілів на території перед торговим центром, що у Львові на площі Соборній, 14-15.

Така станція може заряджати одночасно два електромобілі, вона підходить для електрокарів будь-якої моделі.


V МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ - 2012» 6-9 листопада 2012

(відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК). V Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність — 2012» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива


ВРЯТУВАТИ УКРАЇНУ ВІД СМІТТЯ!
Відкритий лист Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Близнюку А.М.
Шановний Анатолію Михайловичу, на веб-сайті Мінрегіонбуду України 21 березня 2012 оприлюднено проект Закону України «Про обмеження щодо виробництва, використання, ввезення та розповсюдження в Україні окремих видів упаковки», яким пропонується заборонити використання на території Україні...

ТВОРЧИЙ ЕКОЗАХІД «ЗЕЛЕНИЙ СВІТ:СТВОРИ ЙОГО САМ!»
11 березня, у неділю, о 14.00 відбудется ЕкоЗахід: “Зелений світ: створи його сам!” у ТРЦ "Dream Town" (Оболонський проспект, 21-Б, 2 поверх, між ст. м. Мінська та Героїв Дніпра).

ЯДЕРНІ ІНВЕСТИЦІЇ ВИКЛИКАЮТЬ ОБУРЕННЯ
Під час півфіналу тенісного турніру BNP Paribas Masters-2010, Грінпіс звернувся до керівництва банку з вимогою припинити інвестиції в ядерну енергетику

18 вересня, с. Шацьк, Волинська обл. - Програма розвитку ООН в Україні разом з Асоціацією природоохоронних територій України, Шацьким національним природним парком та рекламною агенцією Scholz & Friends Kyiv провели акцію «Дай рибі шанс – відпусти!»

УКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З РУЧНОГО СІНОКОСІННЯ «УКРАЇНСЬКА КОСОВИЦЯ–2010» ДОПОМАГАЄ ЗБЕРЕЖЕННЮ БІОРІЗНОМАНІТТЯ
В Національному природному парку «Прип’ять-Стохід» другий рік поспіль відбувся Турнір з ручного сінокосіння низинних боліт «Українська косовиця – 2010». Цього року Турнір набув міжнародного статусу: до участі було залучено представників Білорусі.

ВПЕРШЕ УКРАЇНСЬКІ ЗАПОВІДНІ ТЕРИТОРІЇ ПРОВЕЛИ «ПАРАД ПАРКІВ» НА ШАЦЬКИХ ОЗЕРАХ
Волинь, 24 липня 2010 р. - В Шацькому національному природному парку відбувся перший Фестиваль природоохоронних територій України «Парад парків 2010».

АВЕ УКРАЇНА РОЗПОЧИНАЄ ДІЯЛЬНІСТЬ З УТИЛІЗАЦІЇ ВІДХОДІВ У ЛЬВОВІ ТА МУКАЧЕВО
23 квітня у Львові відбулась прес-конференція, присвячена початку роботи компанії АВЕ Україна у Львові та Мукачеві. У прес-конференції взяли участь: перший заступник міського голови м. Львова – Олег Синютка, начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків – Кіраль Сергій, заступник начальника ЖКГ Львівської Обласної Державної Адміністрації– Худюк Ольга, а також керівництво Групи АВЕ

СПІВРОБІТНИКИ IFC ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗЕМЛІ ПОСАДКОЮ ДЕРЕВ
Співробітники київського офісу IFC відзначили наближення Дня Землі та довгоочікувану весну посадкою в околицях столиці 120 дерев, які допоможуть створити зелену зону для місцевих жителів.

ГЕНОФОНД НАЦІЇ ТА СЛАБОАЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ
Вершиною цивілізації, самоорганізованого розвитку життя на Землі є Людина, як результат творіння Природи. Саме через працю і творчу наукову думку людина включена в біосферичний круговорот речовини і енергії.Програма розвитку Людини задається від народження її генетичним фундаментом, але реалізація цієї програми визначається виключно умовами гармонійності Людини і Природи

За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья