GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Новини -> Екологічні новини -> ЗНАЙДЕНО ЯЙЦЯ ДИНОЗА...

Групі палеонтологів вдалося знайти в індійському штаті Мадхья-Прадеш більше сотні скам’янілих яєць динозаврів, повідомляє Hindustan Times. Дослідники також знайшли сліди доісторичних рептилій, котрі жили в цьому регіоні в крейдовий період (144-65 мільйонів років тому). Палеонтологи надіються, що їх відкриття допоможуть взнати більше про цих істот. Всі скаменілості знайдені в одному «гніздовинні». В кожному із гнізд лежало від 6 до 8 яєць. Вони належали трьом різновидам зауроподів. Ці істоти приходили на піщані пляжі спеціально для розмноження.

За словами професора палеонтології Аруна Сонакіі, вчені виконали чудову роботу. Отримана інформація допоможе більше взнати як про ареал мешкання цих великих рептилій, так і про те, чому вони вимерли. Професор також додає, що «гніздовиння» с такою кількістю скаменілих яєць дає важливу інформацію про розмаїття видів динозаврів, що мешкали в даній місцевості.

http://www.compulenta.ru


За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья