GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Новини -> Екологічні новини -> КАНАДА ВИДІЛИТЬ УКРА...

Канада виділить Україні 7 мільйонів доларів на будівництво нового саркофагу для четвертого енргоблока ЧАЕС. Про це заявив міністр закордонних справ Канади Пітер Маккей. Загалом, сума канадських коштів на ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильської АЕС та пов’язані з нею проекти сягнула понад 58 мільйонів доларів.

До 20-річниці з дня трагедії уряд цієї країни висловив солідарність народу України, усім сім’ям, які постраждали від катастрофи. Вартість нового саркофагу для четвертого енергоблоку оцінюється в 50 мільйонів доларів.

5 телеканал

За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья