GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Новини -> Екологічні новини -> У ФРАНЦІЇ ПОВНІСТЮ З...

11 січня уряд Франції заборонив вирощувати на території країни генетично модифіковану кукурудзу.

Мова йде про продукт, що проходить під кодом MON810, єдиного різновиду генетично модифікованих зернових культур, культивація якого була дозволена на території Франції дотепер. Дозвіл на вирощування такої кукурудзи було надано ще до введення урядового мораторію на подібну продукцію в 1999 році. Посадки культур різновиду MON810 займають площу близько 54000 акрів (близько 220 квадратних кілометрів) на півдні Франції.

Тепер уряд Франції вважає, що "необхідним є додатковий аналіз впливу генетично модифікованих продуктів MON810 на здоров'я людей і навколишнє середовище в довгостроковій перспективі".

http://www.osvita.org.ua


За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья