GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
Розділи -> Новини -> Екологічні новини -> ТРАВНЕВІ ЗАХОДИ ЦЕНТ...

17 травня в Національному музеї народної архітектури та побуту "Пирогово" була проведена екскурсія та ознайомча лекція з нагоди цьогорічної тематики "Біорізноманіття та сільське господарство" для студентів різних спеціальностей НаУКМА, Національного Авіаційного Університету (НАУ) та НТУ «КПІ». З доповідями виступили керівник ЦЗБ, к.б.н., доцент кафедри біології НаУКМА Безусько А.Г., член української асоціації Римського клубу Мовчан Я.І., експерт ЦЗБ Гречишкіна Ю.В.

22 травня (Міжнародний день біорізноманіття) на території НаУКМА члени Студентського біологічного товариства розповсюдили серед студентів листівки з інформацією про важливість збереження біорізноманіття на Землі та випустили у повітря яскраві зелені кульки.

24 травня відбулася акція з посадки дерев на Крістеровій гірці (Подільський район). На невеликій за площею ділянці збереглась цінна природна рослинність, за якою доглядає ініціативна група студентів Національного Університету "Києво-Могилянська академія". На акції були присутні керівник ЦЗБ Безусько А.Г., студенти НаУКМА, студенти НАУ, представники Університету ім. Т.Г. Шевченка, Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАНУ, представники ЗМІ та місцеве населення, яке активно приєдналось до загальної спільноти.


За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья