GreenHome
Головна Новини Статті Форум Відео Зелена дошка Зелена бібліотека Написати нам листа Про GreenHome
<p align="justify">18 вересня, с. Шацьк, Волинська обл. - Програма розвитку ООН в Україні разом з Асоціацією природоохоронних територій України, Шацьким національним природним парком та рекламною агенцією Scholz & Friends Kyiv провели акцію «Дай рибі шанс – відпусти!». <br /><br />В рамках акції організатори привернули увагу громадськості до проблеми неконтрольованих риболовства та браконьєрства, що призводять до знищення популяцій риб, і особливо негативно позначаються на природоохоронних територіях. <br /><br />Співробітники агенції Scholz & Friends Kyiv спільно з працівниками Шацького НПП промаркували спеціально виловлену рибу та знов повернули її в озеро Чорне. 25 рибин були промарковані за спеціальною технологією ярликом з закликом «Дай рибі шанс – відпусти!». Завдяки сучасній технології ярлик не завдасть рибі шкоди, але змусить задуматися рибалку, якому пощастить виловити марковану представницю біорізноманіття. <br /><br />Під час акції «Дай рибі шанс – відпусти» було промарковано декілька цінних порід, представників біорізноманіття Шацьких озер. Серед них – короп, сазан, карась, білий амур. Організатори сподіваються, що за результатами акції кількість зникаючих видів риби зменшиться. Адже основна причина зникнення біорізноманіття в світі – це бездумне винищення живих істот людиною. Сьогодні настав час задуматися над наслідками нашої поведінки. <br /><br />Організація Об`єднаних Націй проголосила 2010-й Міжнародним роком біорізноманіття. На сьогодні, за даними ООН, під загрозою зникнення в світі перебуває понад 7 тисяч видів тварин і майже 60 тисяч видів рослин. Для підтримки сьогоднішнього та майбутнього добробуту людства необхідно вжити заходів з метою зупинення втрати різноманіття біологічних видів тваринного та рослинного світу. <br /><br />Під «біологічним різноманіттям» розуміється широке розмаїття варіацій рослин, тварин та мікроорганізмів. Науковці визначають, що зараз існує біля 13 мільйонів цих видів. Захист біорізноманіття цілком відповідає інтересам людей, адже саме біологічні ресурси є фундаментом, на якому ми будуємо власну цивілізацію. Продукти природи забезпечують діяльність різноманітних галузей промисловості, а саме – косметичну, фармацевтичну, паперову, сільське господарство, будівництво, переробку відходів. Втрата біорізноманіття загрожує нестачею харчових продуктів, деревини, лікарських засобів, джерел енергії, знищує можливості для відпочинку та туризму. <br /><br /> Олена Семенова

За зміст та достовірність статей відповідальність несе автор.
GreenHome 2006-2016

Пошук

Останні статті
Реклама
Зелена бібліотека
Нові надходження:

Як допомогти природі?
Що таке глобальна зміна клімату? Як ми можемо зупинити цей процес? Що кожен з нас може зробити для цього в повсякденному житті? Відповіді та рекомендації ви знайдете в цьому виданні.
Як допомогти природі?

Усі книжки зеленої бібліотеки ви можете переглянути за цим посиланням: дивитися усі книжки.

Книги надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення, будь-ласка, видаліть файл з пк, інакше ви порушуєте діюче законодавство.

Форум – актуальні теми
Цікаве
Підтримка проекту
Якщо ви бажаєте підтримати проект матеріально – напишіть, будь-ласка, нам лист із темою donate і наш координатор обов’язково з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Партнери сайту
Купить ковку
ОРХУССКИЙ ЦЕНТР
Плодовые деревья